קבוצות תמיכה דיגיטליות קבוצה דיגיטלית מתקיימת באפליקציה ייעודית חדשנית שנקראת koone, הניתנת להפעלה מהמכשיר הנייד או מהמחשב. אנו נפגשים על גבי הרשת האינטרנטית, כלומר ביום ובשעה שקבענו, מתחברים בו זמנית לשיח שמתנהל בכתיבה. המפגש מתקיים במשך שעה וחצי עבור 6 משתתפים ומנחה. במשך 6 מפגשים. ניתן להשאר אנונימים, ועם זאת לשתף ולהשתתף בדיון המתפתח. הקבוצה הנוכחית מיועדת לבני משפחה של אנשים שעברו משבר נפשי, אשפוז או שנמצאים בבית ומתקשים לתפקד ולהשתתף בתחומי החיים השונים (עבודה, לימודים, משפחה או חברה). המפגש הקבוצתי הייחודי נותן הזדמנות לשמוע, להשמיע, להתחלק, להתייעץ ולקבל תמיכה מבני משפחה המתמודדים עם קשיים דומים. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר במייל, שיחת טלפון או הודעה על מנת לקבל יותר פרטים. ניתן להשאיר פרטים על גבי דף נחיתה ואני אחזור אליכם. השתתפות בתשלום סמלי בלבד.