פרויקטים של ליווי מטופלים ומשפחות בקהילה
החוג לחינוך רפואי, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת ת"א
במסגרת קורסים לסטודנטים לרפואה בפקולטה לרפואה באונ' ת"א, מתקיימים מספר פרויקטים, שבמהלכם נפגשים סטודנטים עם אנשים בקהילה המתמודדים עם מחלה כרונית/לקות/נכות. הפרויקטים מאפשרים יצירת קשרים אישיים הדדיים של למידה, נתינה והעצמה. אנו פונים אליכם בבקשת עזרה בגיוס מטופלים ומשפחות לפרויקטים.
השנה יתקיימו 4 פרויקטים - בשנה ב' וג' במסלול ה 6 שנתי, בשנה ב' במסלול ה 4 שנתי ובשנה א' בתוכנית ניו-יורק (של הסטדונטים האמריקאים)*. בקישורים שבהמשך מופיעים טבלה של 4 הפרויקטים ופירוט קצר על כל אחד מהם. נודה מאוד על כל מטופל/ת ומשפחה שיאותרו עבור הפרויקטים.
בפרויקטים משתתפים מטופלים מכל הארץ. עם זאת, האזור המבוקש ביותר הוא ת"א והמרכז, כמו גם, אזור ראשל"צ ואזור השרון.
*לפרויקט האמריקאי מתאימים גם דוברי: עברית, ספרדית, צרפתית, יידיש, פרסית, טורקית.
תודה מראש על העזרה.
מיכל ברוש
03-6408549, 054-2851550 mikibrosh@gmail.com
החוג לחנוך רפואי, הפקולטה לרפואה, אונ' ת"א